Mini Košík

Doručení zdarma u objednávek nad 250 EUR

Obecné nařízení o ochraně údajů-souhlas

Obecné nařízení o ochraně údajů-souhlas


Obecné nařízení o ochraně údajů-souhlas v souladu s ustanoveními Všeobecné údaje prosazování Nařízení (EU) 2016/679 (obecné nařízení o ochraně údajů) informuje zákazníka.

Aby vaše osobní údaje zpracovány Nivito AB, držitel DPH číslo SE556703188401 a se sídlem na Stensätravägen 3B, 127 39 Skärholmen, aby řídil proces, při kterém si zákazník může dohodnout na produkty a/nebo služby od naší společnosti.

Stejným způsobem a za předpokladu, že souhlasíte s následujícími ustanoveními vám budou zaslány oznámení , budou vás informovat nejen o nových výrobcích, ale také speciální podmínky, akce a pozvánky na různé akce, které můžou probíhat.

* Chtěl / a bych dostávat marketingové komunikace, včetně elektronických médií, výrobků nebo služeb od Nivito AB.

Te osobní údaje, které nám poskytnete, nebudou sděleny třetím osobám, s výjimkou daně a další vládní jednotky, pokud to je uvedeno ve stávajících právních předpisech, jakož i poskytovatelé služeb třetích stran, které byly svěřeny do služby, která je vázána na řízení zakázky nebo výkonu rozhodnutí. Že osobní údaje, které zákazník poskytne budou zpracovány v průběhu trvání smlouvy. Pak zablokoval osobních údajů ke konci posledního období omezení pro trestní a občanské aktů, a správní pokuty, které se mohou vztahovat. Můžete uplatnit své právo na přístup, opravu, výmaz, omezení a/nebo přenositelnost a dělat konzultace či připomínky v souvislosti se zpracování vašich osobních údajů, kontaktujte Nivito AB spolu s kopií svého občanského průkazu, že zákazník má právo podat stížnost k příslušnému orgánu.